breadcrumbs_revolution_theme

Варіанти доставки товару:


1. Кур'єрська доставка транспортної компанії сервісом «до дверей»;


2. Доставка сервісом «до складу» транспортною компанією;


 

Географія доставкиМи доставляємо в будь-який населений пункт України та за її межі наступними транспортними компаніями:


1. Нова Пошта


2. Міст Експрес


3. Делівері


4. Інтайм


5. Укрпошта


6. DHL


7. Інші транспортні компанії за погодженням з менеджерами.


Терміни доставки товару по Україні та за її межі


Ви можете самостійно визначити за який час транспортна компанія доставить Вам товар за допомогою сайтів транспортних компаній.


Вартість доставки


Всі ціни на товари в нашому магазині вказані без урахування доставки. Якщо на момент покупки немає акцій по доставці, то сума за доставку, за погодженням з Вами, може бути включена в рахунок. Також товар може бути відправлений з умовою оплати за доставку при отриманні товару. Вартість доставки визначається відповідно до тарифів транспортних компаній.


Час, в яке Ви можете отримати свій товар:


Якщо товар був відправлений сервісом «до дверей», кур'єр доставить Вам товар в будні дні з 9.00 до 18.00 (також, за погодженням з кур'єром, можлива доставка до 20.00). Якщо товар був відправлений на склад транспортної компанії, Ви можете отримати його в робочі години складу транспортної компанії.


Iнформування покупця


Доставка оформляється експрес-накладної з індивідуальним номером. Після відправки товару, ми повідомимо Вам цей номер-смс на мобільний телефон або на Ваш e-mail. Коли товар надійде на склад, транспортна компанія проінформує Вас смс-повідомленням. За отриманим номером транспортної накладної Ви можете визначити місце розташування товару, відвідавши сайт компанії-перевізника.Варіанти оплати1. Безготівковий розрахунок (передоплата здійснюється за рахунком-фактурою на розрахунковий рахунок).


2. Он-лайн переклад з карти на карту для систем Visa / MasterCard (ПриватБанк).Примітка: ціни дійсні на момент відвантаження товару (але не на момент оформлення замовлення). Уточнюйте остаточну ціну у менеджера з продажу!Коли Vina-mira.com.ua виставляє Вам рахунок-фактуру, це означає, що товар резервується на складі. Даний рахунок дійсний протягом 2-х банківських днів. Якщо він не оплачується вчасно, замовлене Вами обладнання знімається з резерву без повідомлення про це. З цього часу рахунок - не дійсний. У такій ситуації Ви можете запросити новий рахунок-фактуру. Після здійснення оплати за нього, повідомте нам будь-яким доступним способом. Назвавши номер свого замовлення (це і є номер виставленого рахунку). Ви набагато прискорите відправку товару. Оплату можна здійснити за допомогою інтернет-банкінгу або у відділенні банку. При цьому знімається комісія, встановлена ​​банком.Переклад на карту Visa / MasterCard1. За допомогою системи «Приват 24» можна перевести кошти на карту «ПриватБанк».


2. Переклад з терміналів самообслуговування можна здійснити і без наявності картки. Необхідно мати з собою мобільний телефон.Що є гарантією отримання товару?Рахунок-фактура є гарантією отримання товару. На її підставі здійснюється платіж і платіжне доручення, яке видасть Вам банк після перерахування грошей на наш розрахунковий рахунок.