Ром Contrabando можна назвати одним з найбільш примітних напоїв свого сегмента за унікальний смак і екзотичний характер. Гурмани п'ють його в чистому вигляді або з додаванням льоду. А ось бармени вже давно оцінили ром контрабанди як основу для модних коктейлів. У цього напою маса шанувальників по всьому світу, і число їх постійно зростає.


Продукція даної марки проводиться в Домініканській Республіці - саме ця держава славиться чудовим ромом, так як тут у великій кількості вирощується цукрова тростина, який є сировиною для виробництва. Ром Contrabando - один з класичних місцевих алкогольних напоїв. Для його виготовлення застосовується традиційна технологія, перевірена багатьма поколіннями домініканців.


Створення рому - довгий і досить трудомісткий процес. Багато етапи виробництва донині здійснюються вручну. Щоб отримати найсмачніший і якісний ром контрабанди, використовуються тільки нижні частини стебел цукрової тростини, в яких сконцентрована найбільша кількість цукру. Сировина подрібнюється, сбраживается і піддається перегонці, після цього ром Contrabando піддається витримці за методом солера. Це означає, що напій розливається в бочки з американського дуба, які в льохах складають в піраміди. На нижньому ярусі знаходяться витримані спирти, тоді як молодий ром контрабанди поміщається на самий верх. Згодом напій з верхніх бочок переливається в нижні. Це дозволяє наситити його додатковими відтінками аромату і смаку.


Отриманий таким методом ром Contrabando має приємний золотистий відтінок. Його елегантна ароматична композиція включає тонкі нюанси дубової деревини, ванілі і кокоса. Смак такого напою відрізняється вираженою солодкістю. У ньому переплітаються нотки меду, деревні і пряні тони. Ром Contrabando має тривалий і досить приємний післясмак.


Цей напій відрізняється м'яким характером, а тому його цілком можна вживати в чистому вигляді. Сильно охолоджувати ром контрабанди перед розпиванням не слід. Припустимо додати до нього колу. Завдяки надзвичайно м'якому характеру ром Contrabando виступає в якості відмінною основи для багатьох екзотичних коктейлів. Саме за це його цінують багато професійні бармени.


Такий напій стане ідеальним аперитивом. Крім того, ром Contrabando можна піднести в подарунок гурману, якому подобається екзотичний алкоголь.

Рекомендовані товари